Menu

Mandat

Zgłoś

Mandat społeczny "Robisz to Źle"

Mandat społeczny "Robisz to Żle", to narzędzie do komunikacji z kierowcami, w sytuacji w której nie widzimy samego momentu parkowania.

Oryginalna ulotka powstała w 2015 roku w ramach akcji Rób to Dobrze.

Kiedy używać?

Mandat społeczny wkładaj za wycieraczkę:

Możesz pomóc kierowcy i zakreślić mu rodzaj wykroczenia na pierwszej stronie. Na odwrocie masz też specjalnie miejsce na wiadomość dla kierowcy. Nie, to nie jest miejsce na obelgi, tylko na kulturalną informację.

Jak wydrukować samodzielnie?

Swoją osobistą paczkę mandatów społecznych możesz wydrukować samodzielnie w dowolnej drukarni – także online.

Najpierw pobierz:

Mandat do samodzielnego wydruku

W trakcie zlecania wydruku zostaniesz zapytana/y o:

Rodzaj wydruku
ulotka standardowa
Rozmiar
DL (99x210 mm)
Papier
kreda mat 90g lub 130g
Kolor
dwustronnie 4/4

Koszty wydruku są ściśle uzależnione od ilości. Przy małych nakładach (kilkadziesiąt sztuk) i wydruku cyfrowym, cena może przekraczać 1 zł/sztukę. Przy dużych nakładach (setki/tysiące) koszt wydruku pojedynczej sztuki spada do kilku groszy. W praktyce wydrukowanie 50 sztuk może kosztować prawie tyle samo co wydrukowanie 1000 sztuk.

Jak dostać za darmo?

Wbrew pozorom nie jest to podchwytliwe pytanie. Drukowanie dużych ilości wychodzi znacznie taniej, niż małych paczek. Dlatego zbieramy zamówienia, i drukujemy je hurtowo. Jest jeden warunek – musisz otrzymane ulotki nie tylko wykorzystywać samodzielnie, ale także dystrybuować. Jak? Na przykład zostawiając je w swojej ulubionej kawiarni lub punkcie usługowym.

Napisz do nas na Facebooku, podając ile chcesz ulotek, z jakiego miasta do nas piszesz oraz na jaki adres wysłać przesyłkę. Po otrzymaniu paczki będziemy prosili o zdjęcie wyłożonych ulotek w miejscu, które udało ci się zainteresować kolportażem.

© Uprzejmie Donoszę, 2015–2020